• BANER 3 1
  • BANER 3 2
  • BANER 3 4

DEZERTY

DOMACIKOLACE 404

Každý den pro Vás připravujeme koláče a zákusky podle sezónního ovoce. Níže uvedené koláče se snažíme mít pro Vás připravené vždy. Při přípravě dbáme na poctivé dávkování a co nejvyšší podíl bio surovin. Naše koláče si pečeme sami podle tradičních receptur s drobnými úpravami na české podmínky.

Informace o denní nabídce koláčů vám na požádání ráda poskytne obsluha.

 

COKOLADOVY REPAČERVENÝ ČOKOLÁDOVÝ KOLÁČ

Náročným milovníkům čokolády udělá radost experiment s pyré z červené řepy ochucené pravým sicilským espressem. Díky této trochu netradiční koláčové ingredienci je koláč velmi šťavnatý a dodá čokoládě nečekaný rozměr.

Nečekané potěšení!

MRKVOVMRKVOVÝ KOLÁČ S CITRONOVOU POLEVOU

Populární receptura pokaždé trochu jinak – to je mrkvový koláč sicily. Velké množství nahrubo nastrouhané mrkve a citronové kůry spolu se sekanými mandlemi tvoří základ pro perfektní mrkvový zážitek.

Podáváme s citronovou polevou.

TVAROHOVY

TVAROHOVÉ KOLÁČE S OVOCEM

Tento recept je původem z Německa a skládá se z větší dávky tvarohové náplně ovoněné vanilkou. Jemný korpus s náplní potom příjemně spojují nakládané mandarinky, borůvky nebo čerstvé sezónní ovoce.

Jednoznačně nejoblíbenější koláč v nabídce!

BEZLEPKOVÉ RAW KOLÁČE OD STROMU ŽIVOTA

Jsou bezlepkové, bez mléka, vajec a rafinovaných cukrů. Sladí se pouze sladem či agávovým sirupem (dle dohody možno i medem).  Jsou vynikající, oblíbené a pečou je pro nás specialisti :-)

RAW dort Azték

Azték  je dort, který oblaží vaše smysly. Krém z raw kakaa, datlí a banánů se rozplývá na jazyku a plnou chuť dotváří lehká poleva z kešu ořechů a kokosu. Zdobeno plody goji.  Alergeny: kešu ořechy, mandle.

RAW Čokoládový dort s pomerančem

tento kulinářský výtvor v sobě kombinuje zemitou chuť karobu a mandlí, chuťové pohárky polaskají kešu ořechy, kakaové máslo, kokosový tuk, raw kakao a překvapí osvěžující pomeranč. Zdobeno sekanými pistáciemi a lístky turecké růže.   Alergeny: mandle, kešu ořechy, pistácie.

Provozní doba: po-pá 08:00 - 18:00 | Opening hours: mo-fr 08:00 - 18:00 | Tel: 775 519 995


TIME 100% ARABICA

Ušlechtilá prvotřídní směs 100% Arabik Etiopia Sidamo, Salvador Gourmet, Columbia Supremo a Santos Brasil.


Perfektní crema jako namalovaná ve Vašem šálku kávy – to je příslib a závazek perfektního požitku. Intenzivní a příjemné aroma si pohrává s chuťovými buňkami na jazyku i s Vaším patrem bez jediného pocitu vtíravosti. Harmonická a vyvážená struktura hraje nekompromisně na všechny chuťové buňky a plně dostává svému slibu – lahodný začátek přechází v bohatý chuťový požitek v závoji mléčné čokolády a suchých plodů až do úplného konce.


Tuto kávu si díky přírodním cukrům vychutnáte nejlépe bez cukru – zkuste to! A pokud už musí být, tak opatrně.

PEOPLE Grand Cru

Ušlechtilá prvotřídní směs Arabiky a Robusty z Brazílie, Indie a Etiopie.


Podle způsobu servírování se otevírají různé světy – bez přidání cukru si užijete kávu s plným tělem, jemnou a velmi živou s napínavým dozvukem, v němž se snoubí hořká čokoláda s lékořicí. Ochutíte-li si cukrem (doporučujeme max. 5 gr. na šálek), užijete si ještě širšího spektra chutí a vůní s jemnou příchutí lískového oříšku.


Tato káva je bez pochyby nejlepší interpretací espresso kultury 7Gr., obzvláště jako cappuccino prodlužuje příjemné momenty setkání s přáteli a jako cappuccino obzvláště potěší všechny smysly.

ALWAYS

Ušlechtilá prvotřídní směs káv ze střední Ameriky a Indie, která je rovněž základem směsi Gran Cru.


Přestože je tato směs zbavena kofeinu, vykazuje plnou škálu chutí barev, na které jste i 7Gr. zvyklí. Můžete očekávat výjimečný charakter a rozmanité aroma, které si vychutnáte až do konce.

Zkrátka espresso italiano i pro ty, kteří si kávu lépe vychutnají bez kofeinu.